Profil společnosti

DOMA CZ s.r.o.

U nás v kuchyňském a interiérovém studiu DOMA CZ s.r.o. v Jihlavě si můžete vysnít a přát doslova cokoliv. Náš individuální přístup ke každému z klientů ve spojení se zakázkovou výrobou nábytku dělají z každého bytu či domu originál, ve kterém se budete cítit příjemně a pohodlně.

Vždy pro Vás vytváříme interiér tak, aby byl komplexní a funkční jako jeden celek. Spolupracujeme se společností HANÁK NÁBYTEK, jejíž filozofií je „Jeden domov – jedna značka“. Vidíme kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, ložnici, šatnu, předsíň a třeba i dětský pokoj jako jeden celek, určený k pohodlnému, praktickému a krásnému bydlení. Nenavrhujeme kuchyně, ke kterým si musíte dokupovat stůl, stejně jako nevyrábíme obývací pokoje, ke kterým pracně sháníte kuchyni. Vše nechte na nás, u nás to jde. Vždy se snažíme spojit vaše očekávání, vkus a nejvhodnější možnosti.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.